Virgnija Tattoo

Basanavičiaus 52b, Panevėžys

+370 698 85174

virginijatattoo@gmail.com


Darbo laikas: I-V nuo 11 iki 18

Facebook: virginijatattoo

Virginija Tattoo

Meistrė Virginija Nakčiūnienė.

apie_mane virginija2

Geras meistras – turintis akademinį išsilavinimą. Dailė-empirinis mokslas, pagrįstas jausmais, kuris leidžia sukurti autentišką darbą…

Piešimas – mano aistra. Piešiu nuo vaikystės. Baigusi Panevėžio muzikos ir dailės mokyklas baigiau Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultetą.

Tapydama paveikslus supratau, kad noriu daugiau meninės išraiškos, todėl pradėjau gilintis į tatuiruočių meno paslaptis, nes tai-išpažintis ant odos, tai kūno puošyba, neištyrinėta kultūrologų…

Tatuiravimo paslapčių mokiausi iš pirmųjų tatuiruočių meistrų, dirbančių Lietuvoje. Žinias ir įgūdžius tobulinau Olandijoje, Ispanijoje. 2005 metais atidariau tatuiruočių studiją.

Tuo pačiu metu baigiau ir permanentinio makiažo studijas, nes permanantis makiažas tai meninių gabumų reikalaujantis darbas, kurį atlieku su meile ir džiaugsmu, galėdama surasti tinkamą nuotaiką žmogaus veide, patenkinti jo norus, kartais net išpildyti svajones.

Savo darbo įgūdžius nuolat tobulinu dalyvaudama tatuiruočių ir permanentinio makiažo meistrų konvencijose ir seminaruose.

 

1 2 3 4
5 virginija_tattoo_certifikatas virginija_tattoo_certifikatas2

Virginija Tattoo

Basanavičiaus 52b, Panevėžys
+370 698 85174