Tatuiruotės

Virginija Tattoo - Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174 Salone jūs galite išsirinkti ir pasidaryti meninę tatuiruotę pagal Jūsų pageidavimą: iš tatuiruočių piešinių katalogo, iš specialių leidinių, skirtų tatuiravimo menui arba Jūsų pačių turimą pasirinktą piešinį. Tatuiruotė bus atlikta laikantis visų higienos ir sterilumo reikalavimų su vienkartinėmis tatuiravimo adatomis ir antgaliais, bei kokybiškais, sertifikuotais pigmentais.

Tatuiruotės

Tatuiruotės

Virginija Tattoo – Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174

Šiais laikais tatuiruotės atspindi žmogaus pasaulėžiūrą, mąstymo būdą, gyvenimo stilių. Tai yra tik dar vienas būdas išreikšti save kaip asmenybę.
Mūsų laikais tatuiruotės daromos saviraiškos, nepriklausomumo, protesto, grožio, mados ar meno tikslais.
Aišku viena, kad tobula, meninė, gero meistro atlikta tatuiruotė, aplinkiniams pabrėš Jūsų skonį, galbūt solidumą ar meno supratimą, kuris puikuosis ant Jūsų kūno nesvarbu kiek metų Jums dabar ar bus vėliau, nes meninės tatuiruotės turi išliekamąją vertę.

Salone jūs galite išsirinkti ir pasidaryti meninę tatuiruotę pagal Jūsų pageidavimą: iš tatuiruočių piešinių katalogo, iš specialių leidinių, skirtų tatuiravimo menui arba Jūsų pačių turimą pasirinktą piešinį.

Tatuiruotė bus atlikta laikantis visų higienos ir sterilumo reikalavimų su vienkartinėmis tatuiravimo adatomis ir antgaliais, bei kokybiškais, sertifikuotais pigmentais.

Tatuiruočių kainos – spausti čia>