Permanentinis makiažas

Kontūrinis makiažas

Mikropigmentacija

Mikrobladingas

Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174 Išraiškingos akys. Taisyklingi antakiai. Kerinčios lūpos. Visa tai pasiekiama mikropigmentacijos dėka, kuri leidžia moterims sėkmingai ne tik tobulinti savo grožį, bet ir paslėpti individualius trūkumus. Mikropigmentacija, tai procedūra, kai į viršutinį odos sluoksnį specialiu aparatu įvedamos dažomosios medžiagos. Plati spalvų paletė leis Jums susikurti norimą ilgalaikį makiažą.

Permanentinis makiažas

Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174

Permanentinis makiažas Panevėžys

Išraiškingos akys.
Taisyklingi antakiai.
Kerinčios lūpos.

Mikropigmentacija arba permanentinis (ilgalaikis) makiažas šiuo metu išgyvena tikrą piką. Toks ilgalaikis makiažas patogus, nenuvarva nei sušilus, nei patekus į lietaus apsiaustį, paryškina gražiausius bruožus, įrėmina veidą.

Visa tai pasiekiama mikropigmentacijos dėka, kuri leidžia moterims sėkmingai ne tik tobulinti savo grožį, bet ir paslėpti individualius trūkumus.
Mikropigmentacija, tai procedūra, kai į viršutinį odos sluoksnį specialiu aparatu įvedamos dažomosios medžiagos.
Plati spalvų paletė leis Jums susikurti norimą ilgalaikį makiažą.

Permanentinis makiažas gali padėti pakoreguoti antakių, akių ar lūpų formą, veido bruožai tampa pastebimai išraiškingesni. Tai „makiažas“ skubančioms, keliaujančioms, poilsiaujančioms moterims, norinčioms visada atrodyti nepriekaištingai.

Po meistro konsultacijos, prieš procedūrą, atsižvelgiant į kliento pageidavimą ant odos nupiešiama norima forma ir parenkama tinkama spalva.

Permanentinis makiažas Panevėžyje atliekamas Meistrės Virginijos Nakčiūnienės – Virginija Tattoo Studijoje.

Permanentinio makiažo kainos – spausti čia>

Darbo įranga:

permanentinis makiažas permanentinis makiažas permanentinis makiažas

Sertifikatai:

permanentinis makiažas permanentinis makiažas permanentinis makiažas

Atsiradimo istorija

Permanentinio makiažo atsiradimo priežastis visai nesusijusi su ta grožio samprata, kuri  populiari dabar. Iš pradžių ilgalaikio makiažo procedūromis pradėjo naudotis moterys, kurios po įvairių ligų neteko plaukų, blakstienų, antakių, taip galėdamos paryškinti veido bruožus ir atrodyti estetiškai. Procedūra buvo rekomenduojama sergančioms alopecija, vitiligo (baltmė) ligomis, toms, kurioms gydant onkologines ligas, po chemoterapijos išslinko plaukai, kurios patyrė veido traumas po autoavarijų, nudegimų. Vėliau šio metodo praktiškumas buvo pradėtas taikyti ir grožio tikslams.

Patogu, kai nuolatos nereikia ryškinti savo veido bruožų, makiažas nenuteka sportuojant, lankantis baseinuose, pirtyse, sutaupai daug laiko rytais nedailindama antakių, akių ar lūpų. Todėl šiandien daugelis naudojasi mikropigmentacija dėl patogumo ir didesnio pasitikėjimo savimi. Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai, susitvarkiusi. Mikropigmentacija taikoma ne tik veido srityje, kad paryškintume veido bruožus bei suteiktume jiems simetrijos, taip pat galima maskuoti pigmentines dėmes, randus, paryškinti skruostikaulius, įmituoti galvos plaukus, kai plinkama, nupiešti ar paryškinti krūties spenelio aureolę po krūtinės rekonstrukcijos ir pan.

Mikrobladingas

Mikropigmentacija

Ilgalaikis makiažas