Mikropigmentacija Panevėžyje

Mikropigmentacija Panevėžyje atliekama Meistrės Virginijos Nakčiūnienės.

Virginija baigusi Panevėžio muzikos ir dailės mokyklas vėliau Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultetą tatuiravimo paslapčių mokėsi iš pirmųjų tatuiruočių meistrų, dirbančių Lietuvoje. Žinias ir įgūdžius tobulino Olandijoje, Ispanijoje. 2005 metais atidarė tatuiruočių studiją.

Tuo pačiu metu baigė ir permanentinio makiažo studijas, nes permanantis makiažas tai meninių gabumų reikalaujantis darbas, kurį atlieka su meile ir džiaugsmu, galėdama surasti tinkamą nuotaiką žmogaus veide, patenkinti jo norus, kartais net išpildyti svajones.

Savo darbo įgūdžius nuolat tobulina dalyvaudama tatuiruočių ir permanentinio makiažo meistrų konvencijose ir seminaruose.

Mikropigmentacija – tai procedūra, kai pigmentas suleidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), nekliudo nervinių galūnių, todėl jaučiamas tik nedidelis skausmas. Dažai nepasiekia kraujagyslių ir limfagyslių, lieka epidermyje ir tarpląstelinėje terpėje, gebančioje išsaugoti dažus. Dažniausiai toks makiažas išlieka 2–4 m. Vėliau, norint išsaugoti ryškumą, reikia pakartoti procedūrą. Sukurtas ir dar naujesnis metodas – manualinė mikropigmentacija (angl. microblading). Mikroskalpeliu yra padaroma įpjovimų odoje, į juos įšvirkščiama dažų ir gaunamas itin natūralus efektas, sukuriama plaukelių imitacija.

Mikropigmentacija Panevėžyje kainos – spausti čia>

Darbo įranga:

Mikropigmentacija Panevėžyje Mikropigmentacija Panevėžyje Mikropigmentacija Panevėžyje

Sertifikatai:

permanentinis makiažas permanentinis makiažas permanentinis makiažas

Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174