Permanentinis makiažas Panevėžyje

Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174

Permanentinis makiažas Panevėžyje

Išraiškingos akys.
Taisyklingi antakiai.
Kerinčios lūpos.

Permanentinis makiažas Panevėžyje atliekamas Meistrės Virginijos Nakčiūnienės.

Virginija baigusi Panevėžio muzikos ir dailės mokyklas vėliau Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultetą tatuiravimo paslapčių mokėsi iš pirmųjų tatuiruočių meistrų, dirbančių Lietuvoje. Žinias ir įgūdžius tobulino Olandijoje, Ispanijoje. 2005 metais atidarė tatuiruočių studiją.

Tuo pačiu metu baigė ir permanentinio makiažo studijas, nes permanantis makiažas tai meninių gabumų reikalaujantis darbas, kurį atlieka su meile ir džiaugsmu, galėdama surasti tinkamą nuotaiką žmogaus veide, patenkinti jo norus, kartais net išpildyti svajones.

Savo darbo įgūdžius nuolat tobulina dalyvaudama tatuiruočių ir permanentinio makiažo meistrų konvencijose ir seminaruose.

Antakių ryškinimas šiuo metu yra viena populiariausių procedūrų. Taip pat moterys daugiau dėmesio skiria viršutinės ir apatinės vokų linijos paryškinimui, lūpų kontūrui ir spalvai.

Mikropigmentacija arba permanentinis (ilgalaikis) makiažas šiuo metu išgyvena tikrą piką. Toks ilgalaikis makiažas patogus, nenuvarva nei sušilus, nei patekus į lietaus apsiaustį, paryškina gražiausius bruožus, įrėmina veidą.

Visa tai pasiekiama mikropigmentacijos dėka, kuri leidžia moterims sėkmingai ne tik tobulinti savo grožį, bet ir paslėpti individualius trūkumus.
Mikropigmentacija, tai procedūra, kai į viršutinį odos sluoksnį specialiu aparatu įvedamos dažomosios medžiagos.
Plati spalvų paletė leis Jums susikurti norimą ilgalaikį makiažą.

Permanentinis makiažas gali padėti pakoreguoti antakių, akių ar lūpų formą, veido bruožai tampa pastebimai išraiškingesni. Tai „makiažas“ skubančioms, keliaujančioms, poilsiaujančioms moterims, norinčioms visada atrodyti nepriekaištingai.

Po meistro konsultacijos, prieš procedūrą, atsižvelgiant į kliento pageidavimą ant odos nupiešiama norima forma ir parenkama tinkama spalva.

Permanentinio makiažo kainos – spausti čia>

Permanentinis makiažas Panevėžyje -Virginija Tattoo Studija

Darbo įranga:

permanentinis makiažas panevėžyje permanentinis makiažas panevėžyje permanentinis makiažas panevėžyje

Sertifikatai:

permanentinis makiažas permanentinis makiažas permanentinis makiažas

Atsiradimo istorija

Permanentinio makiažo atsiradimo priežastis visai nesusijusi su ta grožio samprata, kuri  populiari dabar. Iš pradžių ilgalaikio makiažo procedūromis pradėjo naudotis moterys, kurios po įvairių ligų neteko plaukų, blakstienų, antakių, taip galėdamos paryškinti veido bruožus ir atrodyti estetiškai. Procedūra buvo rekomenduojama sergančioms alopecija, vitiligo (baltmė) ligomis, toms, kurioms gydant onkologines ligas, po chemoterapijos išslinko plaukai, kurios patyrė veido traumas po autoavarijų, nudegimų. Vėliau šio metodo praktiškumas buvo pradėtas taikyti ir grožio tikslams.

Patogu, kai nuolatos nereikia ryškinti savo veido bruožų, makiažas nenuteka sportuojant, lankantis baseinuose, pirtyse, sutaupai daug laiko rytais nedailindama antakių, akių ar lūpų. Todėl šiandien daugelis naudojasi mikropigmentacija dėl patogumo ir didesnio pasitikėjimo savimi. Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai, susitvarkiusi. Mikropigmentacija taikoma ne tik veido srityje, kad paryškintume veido bruožus bei suteiktume jiems simetrijos, taip pat galima maskuoti pigmentines dėmes, randus, paryškinti skruostikaulius, įmituoti galvos plaukus, kai plinkama, nupiešti ar paryškinti krūties spenelio aureolę po krūtinės rekonstrukcijos ir pan.