Kontūrinis makiažas

Konturinis lūpų makiažas atliekama Meistrės Virginijos Nakčiūnienės.

Virginija baigusi Panevėžio muzikos ir dailės mokyklas vėliau Šiaulių pedagoginio instituto dailės fakultetą tatuiravimo paslapčių mokėsi iš pirmųjų tatuiruočių meistrų, dirbančių Lietuvoje. Žinias ir įgūdžius tobulino Olandijoje, Ispanijoje. 2005 metais atidarė tatuiruočių studiją.

Tuo pačiu metu baigė ir permanentinio makiažo studijas, nes permanantis makiažas tai meninių gabumų reikalaujantis darbas, kurį atlieka su meile ir džiaugsmu, galėdama surasti tinkamą nuotaiką žmogaus veide, patenkinti jo norus, kartais net išpildyti svajones.

Savo darbo įgūdžius nuolat tobulina dalyvaudama tatuiruočių ir permanentinio makiažo meistrų konvencijose ir seminaruose.

Konturinis makiažas – tai procedūra, kai pigmentas suleidžiamas tik į viršutinį odos sluoksnį (epidermį), nekliudo nervinių galūnių, todėl jaučiamas tik nedidelis skausmas. Dažai nepasiekia kraujagyslių ir limfagyslių, lieka epidermyje ir tarpląstelinėje terpėje, gebančioje išsaugoti dažus. Dažniausiai toks makiažas išlieka 2–4 m. Vėliau, norint išsaugoti ryškumą, reikia pakartoti procedūrą. Sukurtas ir dar naujesnis metodas – manualinė mikropigmentacija (angl. microblading). Mikroskalpeliu yra padaroma įpjovimų odoje, į juos įšvirkščiama dažų ir gaunamas itin natūralus efektas, sukuriama plaukelių imitacija.

Darbo įranga:

Konturinis makiažas Konturinis makiažas Konturinis makiažas

Sertifikatai:

permanentinis makiažas permanentinis makiažas permanentinis makiažas

Atsiradimo istorija

Permanentinio makiažo atsiradimo priežastis visai nesusijusi su ta grožio samprata, kuri  populiari dabar. Iš pradžių ilgalaikio makiažo procedūromis pradėjo naudotis moterys, kurios po įvairių ligų neteko plaukų, blakstienų, antakių, taip galėdamos paryškinti veido bruožus ir atrodyti estetiškai. Procedūra buvo rekomenduojama sergančioms alopecija, vitiligo (baltmė) ligomis, toms, kurioms gydant onkologines ligas, po chemoterapijos išslinko plaukai, kurios patyrė veido traumas po autoavarijų, nudegimų. Vėliau šio metodo praktiškumas buvo pradėtas taikyti ir grožio tikslams.

Patogu, kai nuolatos nereikia ryškinti savo veido bruožų, makiažas nenuteka sportuojant, lankantis baseinuose, pirtyse, sutaupai daug laiko rytais nedailindama antakių, akių ar lūpų. Todėl šiandien daugelis naudojasi mikropigmentacija dėl patogumo ir didesnio pasitikėjimo savimi. Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai, susitvarkiusi. Mikropigmentacija taikoma ne tik veido srityje, kad paryškintume veido bruožus bei suteiktume jiems simetrijos, taip pat galima maskuoti pigmentines dėmes, randus, paryškinti skruostikaulius, įmituoti galvos plaukus, kai plinkama, nupiešti ar paryškinti krūties spenelio aureolę po krūtinės rekonstrukcijos ir pan.

Basanavičiaus 52b, Panevėžys +370 698 85174